Вступний лист від помічника головного вчителя

8 лютого 2023 року - Ключовий етап 4 - Інформація про навчальну програму Pathways

Шановні батьки/опікуни

Ваша дитина перейде до 10 класу у вересні 2023 року, навчальна програма, за якою вона навчатиметься, дещо відрізнятиметься від навчальної програми Ключового етапу 3. Навчальна програма Key Stage 4 була розроблена для задоволення потреб наших учнів, які готуються до навчання після 16 років.

Ми надсилаємо вам буклет "Шлях" через батьківську пошту, щоб ви могли прочитати його вдома. Ми також розмістили цей буклет і презентацію у форматі PowerPoint на шкільному веб-сайті, який буде доступний з 10 лютого 2023 року. Будь ласка, перегляньте презентацію PowerPoint для отримання додаткової інформації.

Навчальна програма Key Stage 4 Pathway була розроблена для підтримки учнів школи Святого Антонія в їхньому індивідуальному розвитку та навчанні, а також для забезпечення відповідних рівнів акредитації. Курси надають учням навички, знання та досвід, необхідні для переходу на рівень Post 16.

Навчальна програма Pathway була розроблена з урахуванням інтересів та різноманітних освітніх і соціальних потреб наших учнів, підтримуючи та дозволяючи їм перейти до дорослого життя, навчання в коледжі та майбутнього працевлаштування.

Протягом тижня, що розпочався 30 січня 2023 року, кожен предмет "Шлях до успіху" був представлений у форматі PDF і обговорювався з учнями протягом тижня. Презентації у форматі PDF також будуть доступні для перегляду на сайті школи.

Після півріччя я зустрінуся з кожним учнем, щоб обговорити предмети "Шляху до успіху" і те, які з них вони хотіли б вивчати далі. Остаточний вибір буде підтверджено до кінця травня.

Будь ласка, скористайтеся можливістю переглянути презентації у форматі PDF на цій веб-сторінці та буклет "Шляхи" на веб-сайті школи і обговоріть його з вашим сином/дочкою.

Якщо у вас виникнуть запитання, будь ласка, пишіть мені lspalding@st-ants.org

З повагою

Місіс Ліза Сполдінг
Заступник директора школи з питань середньої освіти та навчальних планів

Ключовий етап 4 Pathways Презентація

Ключовий етап 4 Pathways Інформація про навчальний план