"Річки знають це: не поспішають.  Ми коли-небудь доїнемо туди"
A. Мілн

НАМІР
Що відбувається перед навчанням у класі?

У Святого Антонія намір інклюзивної навчальної програми неявний; це частина навчальної програми, яка дозволяє інклюзивність всіх наших учнів приєднатися до нашої яскравої, вихованої та різноманітної шкільної спільноти.  Мета інклюзивної навчальної програми полягає в тому, щоб дати можливість всім учням досягти своїх особистих цілей; чи зможе це перейти від одного безпечного навчального середовища до іншого, або в рівній мірі бути емоційно готовим до взаємодії з іншими однолітками або персоналом у соціальній обстановці школи.  Насправді немає обмежень на вплив, який повинен мати інклюзивний навчальний план.

Наша навчальна програма - це чудове яскраве поєднання предметів, варіантів та можливостей.  Тим не менш, інклюзивна навчальна програма розуміє, що не всі учні готові отримати доступ до цієї навчальної програми повністю, або навіть у деяких моментах під час свого перебування у складі нашої шкільної спільноти.  Мета інклюзивної навчальної програми полягає в тому, що ця "готовність" або "здоров'я" не повинна бути знаком зупинки в подорожі цих учнів. Інклюзивна навчальна програма підтримує учнів цілісно, з медичної, емоційної та пастирської, через:

 • На замовлення Підтримуючі та цілісні втручання
 • У домашній школі працюють терапевти
 • Мовна та мовна терапія
 • Душпастирські системи та підтримка сімей
 • Центр вторинної підтримки
 • Персоналізовані навчальні програми
 • Медична команда та планування охорони здоров'я

Будь ласка, зверніться до комплексного огляду "сітки головоломок" для кожної з цих областей та діаграми Парасолька, яка висвітлює великі підходи, що використовуються під кожною з цих категорій.

Мета інклюзивної навчальної програми полягає в тому, що вона вбудована і, отже, належить до всієї школи, підтримуючи учнів та персонал у власному намірі забезпечити свої предметні та ключові навчальні програми.

Інклюзивна навчальна програма взаємодіє з кожною предметною областю, кожним ключовим етапом і кожним учнем і співробітником.  Всі наші учні можуть отримати доступ до цілого ряду на замовлення, орієнтованої на дітей підтримки через положення, викладене вище.

Інші значущі дорослі в житті нашого учня формують вирішальне партнерство з інклюзивною навчальною програмою.  Весь персонал, з підтримкою, спілкуванням і терпінням і часом, формує сильну команду.  Додаткові потреби та розвиток спільного розуміння кожної дитини можуть бути найкращим підходом до допомоги дитині розвиватися і рухатися вперед, яким би маленьким не був крок.

Всі учні можуть отримати доступ до інклюзивної навчальної програми в певний момент під час свого перебування в школі.  Цей намір розглядається як сила: пошук допомоги від інших через мультипрофесійну команду є найкращою практикою для забезпечення того, щоб ми забезпечали благополуччя всіх наших учнів активно і коли вони найбільше цього потребують.

Команда вищого керівництва воля:

 • Привести персонал школи, щоб розробити чіткий всеосяжний навчальний план намір, який рухає поточний розвиток і вдосконалення всіх предметів навчальної програми.
 •  Переконайтеся, що керівники навчальних програм мають відповідний час для розробки своїх конкретних навчальних програм за допомогою ретельних досліджень та професійного розвитку.
 • Забезпечити достатнє фінансування для забезпечення високої якості реалізації.

Інклюзивна навчальна програма Старший керівник буде тісно співпрацювати з основним персоналом в рамках інклюзивної навчальної програми до:

 • Зрозуміти і сформулювати очікування інклюзивної навчальної програми для керівника та керівного органу.
 • Підтримка викладацького та допоміжного персоналу.
 • Забезпечити належний прогрес знань, який підтримує зростання та нагляд за кожним цілісним підходом в рамках інклюзивної навчальної програми.
 • Підтримуйте поточні особисті подорожі наших учнів та співробітників, особливо коли прогрес демонструється в неакадемічних сферах.  Інклюзивна навчальна програма буде захищати особисте зростання та розвиток наших більш вразливих учнів у школі.

ЗДІЙСНЕННЯ
Як це виглядає по всій школі?

Огляд доступної підтримки – PDF

Важливо з самого початку помітити, що інклюзивна навчальна програма Це розвиваюча сфера нашої школи.  Ми постійно, через навчання, інформаційно-просвітницьку та кадрову розробку, додаючи та збагачення нашого забезпечення.

Ще одна важлива відмінність між охопленням, яке інші навчальні області, можливо, доведеться стороннім агентствам.  Перераховані вище є для інклюзивного Навчальний план; часто існує багато інших, зроблених навчальними напрямами та ключовим етапом відділів, не перерахованих вище.

Охорона має першорядне значення для всіх напрямків Навчальний план.  Всі співробітники зобов'язані для захисту учнів.

Доступ для всіх учнів

 • Всі учні можуть отримати доступ до інклюзивної навчальної програми, якщо є необхідність. Кожна нитка інклюзивної навчальної програми має свою власну систему визначення того, де може виникнути потреба в конкретному процесі направлення.  Кожна нитка інклюзивної навчальної програми має свою власну структуру управління.
 • У таблиці нижче викладено огляд усіх імплементацій інклюзивної навчальної програми.

У кожній області є команда співробітників, що працюють по всій школі, які реалізують положення.  Це найкраща практика, щоб гарантувати, що при роботі з деякими з наших найскладніших учнів, а іноді, коли вони знаходяться в кризі або потребують додаткової підтримки, ми працюємо разом і чітко і відкрито повідомляємо про наш підхід. 

 • Кожна нитка однаково не працює в ізоляції, і багато наших учнів мають підходи та можливості, реалізовані кількома напрямками інклюзивної навчальної програми.  Наслідки цієї роботи - це те, що буде обговорюватися в наступному розділі. Однак зрозуміло, що це може бути так само просто, як набір розтяжок від фізіотерапевта, доставленого ТА під час навчання, до дитини на дитину в потребі плану, де кілька наших співробітників з різних напрямків (пастирський менеджер, медичний менеджер член старшої команди) збираються разом, щоб підтримати і ввести в дію стратегії для учнів і додому з мультидисциплінарною командою з охорони здоров'я та соціальної допомоги.

Організація та підтримка класної кімнати

 • Учні працюють у цілому класі, невеликих групах або індивідуально, щоб підтримати учнів у їхньому розвитку їх навичок.
 • Диференціація та персоналізація планується в рамках заходів і надбавка робиться для здібностей і досвіду.
 • Допоміжний персонал ефективно використовується для покращення навчання.  Там, де ENF (Фінансування виняткових потреб) існує і в рівній мірі там, де це не так, однак старша команда визнає виняткову потребу і є гнучкою і творчою з шкільним бюджетом, учні мають на замовлення графіки для підтримки своїх сильних сторін і вразливостей.  Це може бути розробка з класів, або з їх підтримкою в класі підтримки всього класу, але там для них, коли вони найбільше цього потребують.  Підтримка їх медичних, соціальних, емоційних та фізичних потреб є унікальною для кожної людини в школі.

Включно час відтворення

 • Центр підтримки проводить щоденну обідню діяльність, з іншою темою, що дозволяє тим учням, які вважають великий дитячий майданчик важким для доступу до безпечного місця для гри, мають час, а іноді і обідати там, де це необхідно.
 • Ключові етапи 3 і 4 учні мають доступ до іншого простору в кімнаті YAS в обідній час, щоб також мати місце, щоб піти від ігрового майданчика і взяти участь у заходах.
 • У перерві є кімната включення, доступна для учнів середньої школи на дитячому майданчику занадто зайнята, або якщо їм потрібно з'їсти свою закуску в більш спокійному просторі за медичними показаннями.
 • Кожен термін ми запускаємо програму збагачення висхідних зірок для учнів, які отримали б користь від сенсорного збагаченого досвіду в Центрі підтримки.  Це також дозволяє нам проводити на замовлення поїздку / діяльність для тих учнів, які, можливо, не зможуть отримати доступ до основних шкільних поїздок протягом року.

ВПЛИВ
Як вимірюється успіх в інклюзивній навчальній програмі?

Інклюзивна навчальна програма - це цілісний та орієнтований на дітей підхід до роботи з усіма дітьми в школі.  Вона заснована на припущенні, що всі діти можуть потребувати підтримки в їх щоденному доступі до школи.  Через різні напрямки інклюзивної навчальної програми, співробітники намагаються здійснити подорож через інклюзивний Сент-Антоній і сприяти особистісному зростанню і добробуту.  Це не завжди можна виміряти точними кроками, даними про прогрес або навіть видимим успіхом.  Деякі з прогресу, досягнутого учнями, можливо, "невидимі" в школі, або навіть приходить до успіху, коли вони перейшли в доросле життя.  Однак ми визнаємо, що прогрес і досягнення нашого учня можуть бути виміряні іншими, неакадеміческими способами, які перераховані нижче:

Наші учні є:

 • Розглядається як окремі особи та надається рівна можливість доступу до інклюзивної навчальної програми
 • Ретельно розглядається на пастирських, навчальних, цілісних, середніх і старших зустрічах лідерів щодо їх необхідності доступу до інклюзивної навчальної програми.
 • Учні в кінцевому підсумку проїдуть через різні напрямки інклюзивної навчальної програми, на картці та відстежуваній, що є роботою, яка триває, оскільки ми починаємо більше розуміти вплив нашої навчальної програми на цілі шкільні дані.
 • Навчальна програма в цілому бачить прогрес нашої здатності зменшити тривоги, навчання та впровадження механізму подолання, зміцнення стійкості, підвищення самооцінки, підвищення соціальних навичок та відносин у школі та вдома, забезпечення безпечного виходу для сильних емоцій, які в іншому випадку могли б проявитися в іншій поведінці, підвищення обізнаності про тіло та розум, даючи учням можливість обробляти значні події та, найголовніше, роблячи це приємним та мотивуючим досвідом.

Очікуваний Результати впливу:

 • Прогрес у навчанні може виглядати так: більша готовність та готовність до навчання, збільшення участі в низці академічних та неакадемічних сфер у школі та громаді, підвищення здатності до зосередження уваги, позитивні зміни в поведінці, позитивні зміни в спілкуванні, збільшення відповідної взаємодії та більший рівень незалежності.
 • Інклюзивна навчальна програма показує позитивні результати через дані про відвідуваність учнів, які показують, наскільки безпечно та безпечно учень почувається щодо вступу до школи, незалежно від складних домашніх умов або існуючих бар'єрів SEMH для освіти.
 • SEMH і подальша поведінка відстежується за допомогою CPOMS. Ми бачимо тенденції в презентації учня в школі, і це може бути використано для демонстрації позитивних результатів у втручанні або змінах, реалізованих у день учнів в результаті інклюзивної навчальної програми.
 • Ми відстежуємо вплив інклюзивної навчальної програми за допомогою навчальних прогулянок та візитів SLT та губернаторів.
 • Крім того, соціальний емоційний прогрес, включаючи впевненість у собі, взаємодію та усвідомлення інших та саморефлексію, можуть обговорюватися під час щорічних оглядів, у звітах EOY, вечорах батьківських консультацій, відкритих вечорах та листівках, вдома для батьків.
 • Опитування, шкільні анкети, домашні терапевти, які використовують SDQ та опитування добробуту школи, впливають на учнів та персонал, який працює з учнями, а також на батьківський голос.
 • Батьківський внесок вимірюється за допомогою домашніх шкільних книг, електронної пошти, листа, телефонного дзвінка, щорічних документів огляду, зворотного зв'язку зі шкільними звітами, вечорів батьків та відкритих вечорів.
 • Робочі партнери школи, включаючи приватних терапевтів, NHS та благодійні організації, будуть писати звіти на основі своїх спостережень, які зберігаються для всіх учнів та згадуються в процесі пакетів підтримки інклюзивних навчальних програм.