ПСИХІЧНЕ ЗДОРОВ'Я ТА БЛАГОПОЛУЧЧЯ


Діти та молодь проводять більше часу вдома далеко від своєї звичайної рутини, друзів та заходів. Ось кілька порад про те, як підтримати благополуччя вашої молодої людини і свій власний.

Емоції дітей іноді можуть здаватися великими і непередбачуваними. Більшу частину часу це нормально і є частиною розвивається розуму. Ось 10 різних способів, якими ви можете допомогти своїй дитині спробувати зрозуміти, що вони відчувають.

Оскільки школи закриваються, і багато людей працюють з дому, ми знаємо, що в цей період дуже важливо, щоб ви доглядали за своїм психічним та емоційним благополуччям, а також своїм фізичним здоров'ям.

Діти та молодь, особливо зараз, будуть проводити свої дні вдома далеко від своєї звичайної рутини, друзів і заходів.

Це може викликати занепокоєння з приводу того, як це може вплинути на розвиток вашої дитини, фізичне і психічне здоров'я, а також благополуччя вашої сім'ї.

Ось кілька порад про те, як підтримати благополуччя вашої молодої людини.


Неекранні дії, які ви можете зробити з дому - Натисніть на посилання або зображення, щоб завантажити PDF


Завантажуваний PDF ресурсів - Натисніть на зображення для завантаження!


Дуже корисні веб-посилання

Підтримка Novio - це веб-підхід для обміну інформацією про SEND для батьків, опікунів та професіоналів у районі Південної місцевості.


Самообслуговування і психічне здоров'я пов'язані, нехтування одним може мати негативний вплив на іншого. Діти, які мають турботу про себе, дуже важливі, але це не менш важливо і для дорослих! Завантажте комплект самообслуговування NHS нижче, натиснувши на зображення або посилання!

Алфавіт керівництво по благоуці

Felpham Beach Фотографія на заголовку цієї сторінки (C) Сара Ферріс Січень 2021