Співробітники вітають будь-яку участь батьків у школі, і ми знаємо і цінуємо, як важко це може бути вдома, якщо ваша дитина має проблеми. Будь ласка, зв'яжіться з нами, якщо у вас є які-небудь питання, а не дозволити турботи наростати. Ми любимо бачити батьків у школі.

Це корисно, якщо ви можете повідомити нам, якщо ви маєте намір прийти до школи на випадок, якщо клас знаходиться в шкільній поїздці або конкретна діяльність проводиться, що було б важко порушити.

Наша політика полягає в тому, щоб надавати домашнє завдання за запитом, коли це доречно і узгоджено з батьками. Це буде означати, що підтримка та залучення з дому має важливе значення для домашнього завдання, щоб бути цінним доповненням до нашої роботи в школі, і ми сподіваємося, що ви зможете підтримати нас, коли буде запропоновано домашнє завдання.

Всім вихованцям загальноосвітнього відділу надається домашній щоденник, який вам потрібно буде підписати, коли ваша дитина завершить робочий набір. Учні початкового та АДД відділу забезпечуються домашніми завданнями через домашні шкільні книжки.

Наша виїзна діяльність для учнів варіюється від коротких поїздок під час уроку до розширених таборів у вторинному відділі до місць в інших місцях країни, а іноді і за кордоном.

ПОРАДА: Ви можете повернутися до меню Батьків і Опікуна та скористатися випадаючими виборами або вибрати той самий вміст за наступними посиланнями.

Перехідний осінній термін 2020

Домашні шкільні буклети (середню)

Меню шкільної вечері

Шкільні клуби

Дати та події

Новини листи

Батьківська пошта