Сент-Ентоні є видатним днем спеціальної школи, підтримується Радою округу Західний Сассекс. Школа обслуговує хлопчиків і дівчаток у віці 5-16 років. В даний час у нас є 225 учнів на рулоні. Всі учні, допущені до школи Святого Антонія, повинні мати заяву про план освіти, охорони здоров'я та догляду.

У нас є учні з цілим рядом труднощів у навчанні, медичних або мовних труднощах. Високий відсоток наших учнів мають мовні та мовні труднощі. Значна кількість мають аутизм, дислексію, диспраксію або інші специфічні потреби в навчанні.

Ми забезпечуємо щасливе і сприятливе навчальне середовище, в якому ваша дитина отримає збалансовану навчальну програму, з широким спектром можливостей, які допоможуть їм вирости в незалежних відповідальних людей. Учні працюють над національною акредитацією до GCSE, включаючи, у тому числі, де це доречно. З сприятливим співвідношенням дорослого до учня ми прагнемо допомогти вашій дитині вчитися і розвиватися.


Наша навчальна програма призначена для задоволення широкого спектру потреб і включає в себе повний спектр предметів національної навчальної програми на відповідних етапах.

Ми вважаємо, що наші цілі можуть бути досягнуті тільки шляхом спільної роботи з батьками та опікунами, тому тісна співпраця між домом і школою є життєво важливою. Є кілька способів, якими ми можемо працювати разом, щоб допомогти вашій дитині, і ми завжди доступні в кінці телефону, якщо у вас є які-небудь запити.

У нас регулярно проводяться батьківські вечори та підтримують Асоціацію батьків та друзів. Всі в Сент-Антонія працюють над тим, щоб зробити розвиток дітей і час в школі успішними.

Девіз школи Святого Антонія - "Вчимося разом". У нас є п'ять цілей для наших дітей, і вони:

*Школа, де цінують унікальний внесок кожного члена шкільної спільноти та надають йому підтримку й заохочення, необхідні для того, щоб відповідати вимогам освіти та особистісних змін.

*Школа, де кожна дитина отримує широку та збалансовану навчальну програму, яка є персоналізованою, щоб дати можливість кожній дитині повністю розкрити свій потенціал.

*Школа дати можливість усім учням розвивати позитивні стосунки, формувати навички толерантності, терпіння, довіри та співчуття, а також цінувати себе, інших та навколишній світ.

*Школа виховувати у наших учнів позицію "можу зробити" та позитивний підхід до навчання.

*Школа, яка визнає цінність освіти як процесу, що триває все життя, і допомагає учням набути необхідних навичок і впевненості для розвитку та адаптації як особистостей.


Щоб переглянути нашу загальну інформацію про шкільну програму, ви можете перейти за цим посиланням "Інформація про школу".