Ласкаво просимо до початкового відділу в школі Святого Антонія

Головоломки з основною картинкою, що містять огляд конкретного термінового плану теми вашої дитини, можна переглянути нижче. Якщо у вас виникли запитання щодо тематичного плану вашої дитини на цей термін, будь ласка, зв'яжіться з нашим шкільним офісом.

Головоломки планування зображень первинного відділу та довгострокове планування 2022 – 2023

Цикл для немовлят A
НЕЗАБАРОМ

Юніорський цикл A
НЕЗАБАРОМ

Первинний відділ - Наш навчальний план намір, впровадження та стратегія впливу

«Могутні дуби з маленьких жолудів ростуть» Джеффрі Чосер

Наша школа цілей

Забезпечити середовище, в якому кожному члену шкільної спільноти надається підтримка та заохочення, необхідні для задоволення потреб освіти та особистих змін.

Для забезпечення широкої і збалансованої навчальної програми, яка включає в себе повний спектр предметів національної навчальної програми.

Щоб дозволити всім учням доступ до якомога більшої частини національної навчальної програми, як правильно і можливо для них, як для окремих осіб.

Сприяти в наших учнів цінність освіти як довічного процесу і допомогти їм у придбанні необхідних навичок для розвитку та адаптації як особистості в мінливому суспільстві.

Як це виглядає в школі Святого Антонія в початковому відділі немовлят і юніорів?

  • Ми знаємо, що кожна дитина унікальна. Ми будуємо довіру і власність, щоб учні вірили в себе, ставали максимально незалежними.
  • Комунікативні - Ми будуємо позитивні відносини за допомогою активного слухання, говоріння, покрокових і переговорних навичок.
  • Шанобливо - Ми будуємо навички толерантності, терпіння, довіри та співчуття, тому кожен учень цінується, і їх вчать цінувати та поважати інших та навколишній світ.
  • Щасливий - Ми будуємо впевненість, щоб піти і дозволити учневі бути успішним.
  • Відповідальні - Ми дозволяємо учням зрозуміти себе, щоб мати можливість реагувати на себе, інших і світ, в якому вони живуть, з можливістю стати довічним учнем.
  • Стійкий - Ми розвиваємо Я можу робити ставлення, позитивний підхід до навчання, знаючи, як просити про допомогу, коли це необхідно. Я можу піти, я можу зазнати невдачі, і це нормально, я можу поліпшити, якщо я продовжу намагатися. Ми хочемо, щоб учні були сильними, здібними і відповідальними, щоб мати можливість жити повноцінним життям.

Намір первинного відділу

У школі Святого Антонія початковий відділ розуміє, що кожна дитина унікальна. Наша мета полягає в тому, щоб дозволити індивідуальним здібностям кожного учня бути максимізованими в школі, вдома і в громаді. Цей намір починається з початкового розміщення в школі, читання документів і зустрічі з батьками / опікунами та попередніми налаштуваннями, щоб зібрати якомога більше інформації, щоб почати подорож. Потім кожен учень отримує цілісні результати, взяті з EHCP, і вони розглядаються в термінах під наступними заголовками, викладеними в головоломку нижче:

Нашим наміром у цих сферах буде:

* Створити безпечне, веселе та інклюзивне навчальне середовище.

* Встановити індивідуальні результати на основі індивідуальних потреб учнів.

* Для роботи у співпраці з іншими професіоналами та батьками / опікунами, щоб впровадити відповідні навички в цілісну навчальну програму.

* Для забезпечення кожної окремої подорожі учнів планується, і що вся команда прагне, оцінити, досягти і досягти за допомогою "навчання разом".

Вчитися разом і вчитися на майбутнє.


Первинний відділ – впровадження

Освітні програми EYFS та наша власна цілісна навчальна програма забезпечують основу для нас, щоб вирішити, що ми маємо намір учні вчитися і розвиватися.

Навчальна програма починається з того, де знаходиться дитина, і спирається на навички, щоб вони могли працювати краще і спиратися на свій досвід і знання, щоб розвиватися і вдосконалюватися. Ми хочемо, щоб вони відчували благоговіння і подив світу, в якому вони живуть щодня, і забезпечували ретельно сплановані заходи, які забезпечують це. Планування ретельно структуровано, а також дозволяє допоміжному персоналу бути творчим, чуйним і обслуговувати індивідуальні потреби учнів у навчанні на щоденній основі.

Ми вважаємо, що навчання і навчання має сенс, систематичне і прогресивне, що дозволяє всім дітям мати чітке розуміння знань, які вони відкривають. Кожна дитина підтримується, щоб вивчити свої навички розвитку у всіх областях навчання, беручи до уваги їх індивідуальні потреби і здібності. Теми та теми, які ми навчаємо, призначені для покращення різноманітних учнів спільноти, які належать і відображають їхні особисті інтереси. Наше постійне забезпечення в класах і на відкритому повітрі навчального середовища є цікавим і складним, що дозволяє всім учням мати найвищу якість освіти.

Шлях 1 - Каштан, Береза і Тис
Pathway 2 - яблуко, дуб, горобина, платан, бук і глід

"Picture Puzzles" відправляються додому кожен термін, щоб дати батькам / опікунам огляд конкретного плану теми. Учні приносять додому приклади роботи з частиною головоломки, прикріпленої до того, щоб показати, про яку область вони думали і дізналися в школі, тому батьки / опікуни мають можливість підтримати навчання. Батьки мають можливість відправляти в Wow моменти, щоб поділитися домашнім навчанням.

Приклад головоломки з картинками. Для окремих зображень головоломки для класу вашої дитини перейдіть на веб-сторінку класу або зв'яжіться з учителем вашої дитини.

Впровадження – цілісні інтервенції

Учні початкового відділу підтримуються низкою допоміжних та цілісних втручань. Для отримання додаткової інформації перегляньте сторінку "На замовлення підтримуючих та цілісних втручань" . Учні також підтримуються цілим рядом заходів підтримки інклюзивної навчальної програми, що діють у школі; цю сторінку можна переглянути через сторінку "Інклюзивна навчальна програма" .

Впровадження – Навчання разом

Реалізація навчальної програми поставляється за допомогою візуального підходу і є максимально рукою, пов'язуючи навчання про себе, будинок і громаду. Наша увага зосереджена на учнів і розумінні їх особистої подорожі, де вони зараз і що їм потрібно далі, щоб бути успішним. Це має величезний вплив на кожну людину, щоб бути успішним у майбутньому.

Ми зосереджуємося на: -

Особистий, соціальний та емоційний розвиток

*Вчимося разом
* Їсти разом
* Грати разом
* Дружелюбний разом

Спілкування та мова

* Говорити і слухати разом
* Читати разом
* Писати разом
* Взаємодія разом

Фізичний розвиток

*Бути активними разом
* Збереження здоров'я разом

Математичний розвиток

Числові разом
Вирішення проблем та спільне дослідження

Розуміння світу

Мислити разом
Опитування та розуміння разом

Виразне мистецтво та дизайн

Уявляти разом
Танцювати і співати разом
Створення разом


Вплив первинного відділу

EHCP переглядається з учнем та батьками / опікунами через процес щорічного огляду на щорічній основі. Нові результати встановлюються і включаються в кінцеві цільові аркуші окремого учня.

Оцінка вчителів та наше професійне судження про те, що учні роблять, досягають та зберігають щодня, мають важливе значення для нашої уваги до окремих учнів. 4 області постійно оцінюються разом з EYFS та цілісними результатами. Докази збираються через Ipad- 2 Докази мене; щоденні трудові книжки та спостереження.

Формальні оцінки завершуються послідовно поряд з щорічними оглядами та звітами за кінець року.

Ми очікуємо, що ми розвиваємо учнів, щоб мати можливість рухатися вперед з їх перехідною подорожжю щороку, в школу, в новий клас, в новий відділ або в новій обстановці, відповідно до кожної людини.


Основний відділ намірів, впровадження та стратегії впливу для англійської мови, математики, науки, музики та французької мови

Основний відділ 3i з англійської мови, математики, науки, фізичного розвитку, особистого соціального освітнього розвитку, розуміння світу, виразного мистецтва та французького PDF.


Підходи до читання