Розробка навчальної програми

Ми прагнемо максимально розкрити індивідуальні здібності кожного учня в школі, вдома та в громаді. Цей намір починається з початкового зарахування до школи, ознайомлення з документацією та зустрічі з батьками/опікунами, а також з попередніми умовами навчання, щоб зібрати якомога більше інформації для початку подорожі. Учнів об'єднують у групи відповідно до їхніх потреб, здібностей та віку.

- Початкова навчальна програма: https://st-ants.org/web/primary-department/

- Навчальна програма середньої школи: https://st-ants.org/web/secondary-department/

- Інклюзивна навчальна програма: https://st-ants.org/web/inclusive-education/

Широка та збалансована навчальна програма забезпечує високий рівень зацікавленості та залученості, охоплюючи всі необхідні сфери. Освітні програми EYFS, Національний навчальний план та наш інклюзивний навчальний план створюють основу для того, щоб ми могли вирішувати, як ми хочемо, щоб учні вчилися та розвивалися. Наша прогресивна, структурована навчальна програма відповідає широкому спектру потреб і включає повний спектр предметів Національної програми на відповідних етапах.

Учні середньої школи працюють над здобуттям національної акредитації до рівня GCSE, включаючи, де це доречно, атестат про повну загальну середню освіту (GCSE). Навчальна програма адаптована та диференційована, щоб дати можливість учням досягти прогресу. Учні середнього відділення матимуть можливість отримати доступ до широкого спектру можливостей для розвитку як молоді. Вони включають самостійне життя, життєві навички та навчання в громаді на додаток до академічних предметів, залежно від здібностей та індивідуальних потреб. Всі навчальні програми KS4 акредитовані.

Викладачі ретельно продумали мету, реалізацію та вплив кожного розділу навчальної програми. Це забезпечує безперервність і підтримує перехід між групами та ключовими етапами. Під час викладання ми зосереджуємося на мотивації дітей та розвитку їхніх навичок, знань і розуміння навчальної програми. Ми використовуємо різноманітні ресурси, щоб забезпечити збалансовану та широку навчальну програму.

Інклюзивна навчальна програма

Метою інклюзивної навчальної програми є надання можливості всім учням досягти своїх особистих цілей: чи то можливість переходу з одного безпечного, сприятливого навчального середовища в інше, чи то емоційна готовність до взаємодії з іншими однолітками або персоналом у соціальному середовищі школи. Вона взаємодіє з кожною предметною областю, кожним ключовим етапом і кожним учнем та співробітником. Всі наші учні можуть отримати доступ до широкого спектру індивідуальної підтримки, орієнтованої на дитину.

У той час як наша академічна програма - це чудове яскраве поєднання предметів, варіантів і можливостей. Інклюзивна навчальна програма розуміє, що не всі учні готові до повного доступу до цієї навчальної програми або взагалі до неї в певні моменти свого перебування в нашій шкільній спільноті. Метою інклюзивної навчальної програми є те, щоб ця "готовність" або "благополуччя" не стала стоп-знаком на шляху цих учнів. Інклюзивна навчальна програма надає учням цілісну медичну, емоційну та душпастирську підтримку:

- Індивідуальні підтримуючі та цілісні втручання

- У школі працюють терапевти

- Логопедія та мовна терапія

- Душпастирські системи та підтримка сімей

- Центр вторинної підтримки

- Персоналізовані навчальні програми

- Медична команда та планування охорони здоров'я

Огляд індивідуальної підтримки:

https://st-ants.org/web/wp-content/uploads/2020/06/Overview-of-Available-Support-Inclusive-Curriculum.pdf

Ми також пропонуємо широкий спектр терапевтичних послуг і прагнемо до міжвідомчої співпраці, щоб забезпечити задоволення потреб усієї дитини. За необхідності, учні мають план догляду, який визначає їхні потреби у догляді, включаючи потреби в особистій гігієні та прийомі ліків, коли це необхідно. Фахівці з інших установ, включаючи логопедів, фізіотерапевтів, ерготерапевтів, спеціалістів з сенсорної підтримки (CAMHS), відвідують школу щотижня, оскільки ми проводимо внутрішні клініки. Окрім допомоги окремим учням, ці фахівці консультують персонал щодо стратегій і пропонують тренінги.

Первинний відділ

Основний довгостроковий план на 2023-24 роки


Відділ вторинної 3-ї

Ключовий етап 4 2023-24 Забезпечення зовнішньої акредитації

7-й рік навчання Положення про навчальний план 2023 - 24

8-й рік навчання Положення про навчальний план 2023 -24

9-й рік навчання Положення про навчальний план 2023 - 24

10-й рік навчання Положення про навчальний план 2023 -24

11-й рік навчання Положення про навчальний план 2023 -24